Заклад атестовано у 2008 році. Надано право на надання початкової   загальної   освіти,   базової   загальної   середньої   освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

Рік заснування

Школа побудована і прийнята в експлуатацію 1 вересня 1987 року.

Директор школи

Зінченко Валентина Олександрівна, освіта повна вища, за фахом  учитель початкових класів, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2012 року.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес у старшій школі здійснюється за універсальним  профілем.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 17 педагогів, з них: 14 чоловік мають вищу освіту, 2 чоловік – базову вищу, 1 чоловік – неповну вищу.

Мають звання "Старший учитель" - 1 чоловік,

вищу кваліфікаційну категорію мають - 5 чоловік,

І кваліфікаційну категорію – 5 чоловік, ІІ  кваліфікаційну категорію – 1 чоловік,

категорію «спеціаліст» - 2 чоловіка, 9 тарифний розряд – 2 чоловіка, 8 тарифний розряд – 1 чоловік.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням   забезпечено 65 учнів.  1  дитина учасника АТО   та учні 1-4 класів за рахунок коштів Високопільської сільської ради.

Творчий потенціал

Єдина педагогічна тема, над якою працює колектив  «Модернізація роботи педагогічного колективу з підвищення якості навчально-виховного процесу на основі особистісно орієнтованого навчання». Учителі школи співпрацюють з видавництвами «Ранок» та «Основа», друкують там свої роботи, беруть участь у фахових конкурсах, виставках, семінарах.

За участь в обласному етапі виставки-презентації педагогічних ідей та технологій вчитель початкових класів Свір Т.І. була  нагороджена дипломом І ступеня.

Гурткова робота

У школі у 2017/2018 навчальному році працюють такі гуртки:   «Юні музеєзнавці», «Велосипедний туризм», «Лідерство – запорука успіху», «Іграшка». Також працює 7 гуртків та спортивних секцій на безоплатній основі. Всі діти шкільного віку охоплені гуртковою роботою.

Підвіз учнів та вчителів

Підвіз учнів та вчителів здійснюється шкільним автобусом. Підвозиться 41 учень та 15 працівників навчального закладу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 15 навчальних кабінетів,  комп’ютерний клас, проектор  з мультимедійним екраном, музичний центр, телевізор,  ноутбук, тенісний стіл, фізичний кабінет з сучасним інтерактивним екомплексом. Кабінети учнів початкових класів укомплектовані телевізорами. В школі є спортивна та актова зали, стадіон, гімнастична зала, кабінет обслуговуючої та майстерня технічної праці, їдальня на 120 місць.

Бібліотечний фонд налічує – 8566 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

У 2017/2018 навчальному році  учні досягли таких результатів: Цибулько Марина (11 клас) посіла І місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з технології; Омельченко Анастасія (8 клас) посіла ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання;  Кохан Владислав (9 клас) посів І місце  в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, ІІ місце з математики та ІІ-ІІІ місце з фізики; Дорош Анастасія (11 клас) посіла І місце в МАН, ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури та ІІІ місце з української мови та літератури;  Богмацера Еліна (6 клас) посіла ІІ місце та Василенко Надія (9 клас) посіла ІІІ місце  в ІІ (районному) етапі VІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді  ім. Т.  Шевченка. Ведмідь Владислав посів ІІІ місце в районному конкурсі малюнків "Увійди в природу другом". Дорош Анастасія посіла І місце в районному конкурсі учнівських творів "Я депутат місцевої ради".  Школярі беруть участь в інтелектуальних іграх, фестивалях,  Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних  конкурсах   «Бобер», «Левеня», «Кенгуру», «Соняшник», в яких досягають відмінних та добрих результатів.

Команда школи зайняла ІІ місце у районному фестивалі "Молодь обирає здоров'я". Учні школи посіли   ІІ місце на  районних змаганнях "Туристична смуза перешкод". ІІІ місце зайняла команда школи на районних змаганнях "Козацький гарт". І місце зайняла команда школи у конкурсі "Добре діло" та ІІ місце по стрільбі з пневматичної гвинтівки  на обласному та районному етапах змагань "Сокіл" ("Джура"). Команда школи зайняла І місце в районному етапі змагань "Сокіл" ("Джура"). І місце в конкурсі "Ватра",  ІІІ місце в конкурсі "Рятівник" та ІІ місце в конкурсі КВЕСТ на районному етапі змагань   "Сокіл" ("Джура").

Кононенко Кирило (10 клас) в особистому заліку  виборов І місце на районних змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства та ІІІ місце в особистому заліку по стрибкам в довжину з  місця; Атаманенко Карина (7 клас) посіла ІІІ місце в підніманні тулуба в сід за хвилину на районних змаганнях "Старти надій"; ІІ місце зайняв Ведмідь Владислав (9 клас) та ІІІ місце посіла Василенко Надія  в особистому заліку по стрільбі з пневматичної гвинтівки на районних змаганнях  "Сокіл" ("Джура").